AUTO MIKULSKI ZŁOMOWANIE POJAZDÓW

LEGALNIE - SZYBKO - GOTÓWKA

 

Czy wiesz jak wiele rokrocznie złomuje się samochodów w Polsce?
Niektóre statystyki mówią że demontażowi poddaje się nawet ponad pół miliona samochodów rocznie! Tak wiele samochodów może posłużyć ponownie, niekoniecznie w celach motoryzacyjnych po poddaniu recyklingowi.

Również i Twój przestarzały, niesprawny samochód może nabrać drugiego życia pod inną formą. Wystarczy że odwiedzisz skup samochodów Gliwice, gdzie dokonasz szybko minimum formalności!

Złomowisko Gliwice to miejsce, gdzie Twój samochód rozpocznie drogę do drugiego swojego życia - tym razem w innej przydatnej formie, niekoniecznie motoryzacyjnej. 

Złomowanie aut Gliwice - i wszystko jasne!

ZŁOMOWANIE POJAZDÓW - AUTO SKUP GLIWICE

Firma Auto Mikulski zajmuje się skupem pojazdów przeznaczonych do złomowania (samochody kompletne, na chodzie oraz uszkodzone mechanicznie, pojazdy powypadkowe, nadpalone oraz spalone całkowicie, możliwość przyjęcia pojazdu zdekompletowanego).  U nas sprzedasz / zezłomujesz swój pojazd i otrzymasz pieniądze natychmiast. Po auta przyjeżdżamy własnym transportem (profesjonalny pojazd pomocy drogowej)

Signing Contract

ZAŚWIADCZENIE O DEMONTAŻU GLIWICE

Dokumenty niezbędne do wyrejestrowania pojazdu w wydziale komunikacji (protokół kasacyjny) otrzymujecie Państwo osobiście, bądź za pośrednictwem rejestrowanej przesyłki kurierskiej (w przypadku takiej chęci). Do odbioru w Gliwicach, nie trzeba nigdzie jeździć. Jest to oszczędność Państwa czasu.

UMOWA KUPNA - SPRZEDAŻY

Nie wszystkie pojazdy muszą skończyć na auto złomie. Oferujemy możliwość odkupienia samochodów, przyczepek, maszyn rolniczych itp. na standardową umowę kupna-sprzedaży, gdzie stroną kupującą jest firma Auto Mikulski. Dotyczy to samochodów, w dobrym stanie technicznym - w celu wyceny proszę o kontakt telefoniczny.

Car Interior

O FIRMIE

Firma Auto Mikulski z siedzibą w Gliwicach przy ul. Dąbrowskiego 23, została założona na początku 2013 roku. Przez te kilka lat nabierając niezbędnego doświadczenia w branży, jesteśmy w stanie świadczyć usługi najwyższej jakości. Zarówno w kategorii kompleksowej obsługi złomowanie aut oraz skupu pojazdów.

Car Interior
Opening Car Door
Car Dashboard
Car Dealer
White Cars
Silver Car

GODZINY OTWARCIA

Pracujemy całodobowo (pomoc drogowa 24h, złomowanie pojazdów w sytuacjach nagłych także całą dobę)

Poniedziałek: 24h
Wtorek: 24h
Środa: 24h
Czwartek: 24h
Piątek: 24h
Sobota: 24h
Niedziela: 24h

KONTAKT I WYCENA

Auto Mikulski

 44-100 Gliwice ul. Dąbrowskiego 23

517-936-676

©2020 by Auto Mikulski

Silver Car