AUTO ZŁOM
ZABRZE

LEGALNIE - SZYBKO - GOTÓWKA

Auto Mikulski - Auto Kasacja Zabrze

 

Posiadasz niezdatny do jazdy samochód, który niepotrzebnie zalega Ci w garażu lub pod wiatą? A może masz problem z jego kasacją, gdyż zgubiłeś dowód rejestracyjny albo nastąpiły inne problemy natury prywatnej, które wprawiają Cię w zakłopotanie - koniecznie skontaktuj się z nami i odwiedź złomowisko Gliwice!

Nasza firma pomoże w każdym przypadku i zajmie się formalnościami nawet

najbardziej zawiłych przypadkach!
Skup samochodów Zabrze to miejsce, w którym doradzimy Ci jak rozwiązać sprawy związane z kasacją samochodu, który nie posiada dowodu lub jest niechcianym spadkiem pozostawionym po bliskiej osobie. 

Złomowanie aut Zabrze - pomożemy we wszelkich formalnościach!

Firma Auto Mikulski zajmuje się skupem pojazdów przeznaczonych do złomowania w miejscowości Zabrze oraz okolicach (pojazdy kompletne na chodzie bądź uszkodzone mechanicznie, samochody skasowane po wypadkach (wraki), nadpalone oraz spalone doszczętnie, możliwość przyjęcia pojazdu wcześniej zdekompletowanego np bez silnika, karoserii).  U nas zezłomujesz swój samochód i otrzymasz pieniądze w tej samej chwili. Po samochody przyjeżdżamy transportem własnym (profesjonalny laweta pomocy drogowej)

kontakt tel: 517-936-676

Signing Contract

ZAŚWIADCZENIE O DEMONTAŻU

Dokumenty niezbędne do wyrejestrowania pojazdu w wydziale komunikacji (protokół kasacyjny) otrzymujecie Państwo osobiście, bądź za pośrednictwem rejestrowanej przesyłki kurierskiej (w przypadku takiej chęci)

UMOWA KUPNA - SPRZEDAŻY

Nie wszystkie pojazdy muszą skończyć na auto złomie. Oferujemy możliwość odkupienia samochodów, przyczepek, maszyn rolniczych itp. na standardową umowę kupna-sprzedaży, gdzie stroną kupującą jest firma auto Mikulski (nigdy nie zawieramy transakcji na osoby podstawione tzw. słupy, wymagamy tego samego ze strony sprzedającego pojazd (właściciel musi być osobiście na czas podpisywania umowy - wyjątek stanowi transakcja autokasacji, wtedy wystarczy odręczne upoważnienie właściciela)

Car Interior

O FIRMIE

Firma Auto Mikulski z siedzibą w Gliwicach przy ul. Dąbrowskiego 23, została założona na początku 2013 roku. Przez te kilka lat nabierając niezbędnego doświadczenia w branży, jesteśmy w stanie świadczyć usługi najwyższej jakości. Zarówno w kategorii kompleksowej obsługi złomowanie aut oraz skupu pojazdów.

Car Interior
Opening Car Door
Car Dashboard
Car Dealer
White Cars
Silver Car
 

GODZINY OTWARCIA

Pracujemy całodobowo (pomoc drogowa 24h, złomowanie pojazdów w sytuacjach nagłych także całą dobę)

Poniedziałek: 24h
Wtorek: 24h
Środa: 24h
Czwartek: 24h
Piątek: 24h
Sobota: 24h
Niedziela: 24h

 

KONTAKT I WYCENA

Auto Mikulski

 44-100 Gliwice ul. Dąbrowskiego 23

517-936-676

  • youtube
  • pinterest
  • generic-social-link
  • instagram
  • generic-social-link

Thanks for submitting!